Профіль компаниї

Компанія "Кріптон" була заснована в 1992 році. За час свого існування Кріптон перетворився в динамічно розвивається торгово-промислове підприємство, що займає важливу увагу науковим дослідженням і тестуванню, завдяки чому ми стали фахівцями у сфері вищого рівня в технологіях.

Crypton володіє передовими технологіями, великим науковим потенціалом і кваліфікованими спеціалістами.

За 28 років активної діяльності Криптон дозволив більш ніж 150 телекомпаніям по всьому світу організувати платне телебачення!

Діяльність компанії "Кріптон"

  • розробка та виробництво системи скремблювання телевізійного сигналу та супутнього обладнання
  • розробка рішень для організації платного ТБ: IPTV мовлення, кабельне мовлення или IPTV + кабельне (гібрідне) телемовлення
  • проектування та виробництво професійного обладнання для цифрового широкомовного телебачення в кабельних, ефірних і супутникових мережах
  • виробництво обладнання для організації інтерактивного телебачення — VoD, Multiscren, TVoIP, Time Shifted TV, Catch-up TV

Ми співпрацюємо з більш ніж 150 телекомпаніями по всьому світу, включаючи Європу, країни СНГ, Ближній Схід, Азію та Північну Америку.

Почавши з ринку абонентських приймачів супутникового телебачення і зміцнившись на ньому, компанія успішно розширила свої виробничі та дослідницькі інтереси, охоплюючи всі нові галузі. Насамперед, це стосується системи наземного телевізійного мовлення, таких як MITRIS. З цими системами ми пройшли весь шлях від еволюції системи багатоканального аналогового телевізійного мовлення до інтерактивних мультимедійних систем. Але і в супутникових системах ми готові внести свою участь.

Активна участь

Наша діяльність не обмежується розробкою методів кодування ТБ, ми також активно беремо участь у виставках і конференціях. Протягом багатьох років компанія є активним учасником таких великих заходів: IBC (Амстердам) — найбільша у світі телерадіомовна виставка, SCaT India (Мумбаї), EEBC Telecom & Broadcasting (Східноєвропейська виставка по телекомунікаціям і радіомовленню), CSTB Telecom & Media (Міжнародна виставка телебачення і телекомунікацій), Broadcast India Show і багато інших. Причому зазвичай наше обладнання не залишається без вищих призів виставок.

Подальші плани

У компанії "Криптон" є як можливості, так і амбіції. У нас багато планів на рахунок технічного і ділового розвитку. Ми багато чого робимо для того, щоб залучити відчизняних і зарубіжних партнерів.

Приглашаємо всіх, хто готовий співпрацювати з нами, до взаємовигідного співробітництва!