CAS

CAM модуль BISS

Є в наявності

Опис

Використовуючи модуль BISS CAM, ви без абонплати зможете додатково дивитися безліч супутникових каналів!

Технології не стоять на місці. Якщо кілька років тому для прийому супутникових програм обов'язково був потрібен спеціальний ресивер, то зараз сучасні телевізори мають універсальні вбудовані тюнери, які дозволяють переглядати аналогові, кабельні, ефірні і, зокрема, супутникові канали. Наявність такого телевізора, з універсальним цифровим тюнером та підтримкою DVB-S та DVB-S2, дозволяє дивитися супутникове телебачення без додаткових пристроїв, просто підключивши супутникову антену безпосередньо до телевізора.

При цьому є низка переваг:

 • немає додаткового ресивера
 • немає зайвих сполучних шнурів
 • немає окремого пульта дистанційного керування

Однак, не всі канали на супутнику ведуть мовлення у відкритому вигляді. Деякі канали закриті повністю, і їх перегляд можливий лише після придбання фірмового CAM-модуля транслятора та оплати щомісячної абонплати. А є й канали закриті кодуванням BISS, які можна відкрити за допомогою ресивера із вбудованим емулятором кодувань. Тут немає жодної абонплати. У пам'ять тюнера потрібно ввести статичний ключ, після чого канал стане доступним для перегляду.

Але задля цього встановлюватиме ресивер?! І втрачати переваги самого телевізора?! НІ!

САМ-модуль Crypton BISS PRO вирішує проблему доступу до каналів закритих кодуванням BISS. Встановіть модуль Crypton BISS PRO у CI-слот вашого телевізора, один раз введіть ключі на канали, що вас цікавлять, і насолоджуйтесь переглядом. Модуль може зберігати у внутрішній пам'яті до 64 ключів та автоматично застосовувати потрібний ключ при перемиканні каналів.

На даний момент, використовуючи лише одну супутникову антену, ви отримуєте можливість перегляду понад 80 каналів російською та українською мовами, а також сотень європейських та близькосхідних телеканалів, які транслюються у некодованому форматі або з кодуванням BISS із супутників Astra 4A/Amos/Eutelsat Hot Bird.

Що таке BISS?

BISS (от англ. Basic Interoperable Scrambling System) — система умовного доступу.

Супутникові програми ведуть мовлення на великі регіони і зазвичай доступні на територіях кількох держав. Але не весь контент ліцензований для трансляції до інших країн. Таким чином, відкрите мовлення може порушувати законодавство окремих країн. До найпростішого з використовуваних кодувань відноситься BISS. Вона використовує статичний ключ доступу. Код доступу не змінюється, тому ключ можна ввести один раз і мати доступ. З цієї причини використання кодування BISS дозволяє мовникові абсолютно формально уникнути порушення законодавства, при цьому користувачу не складно дізнатися ключ для розкодування. BISS досить популярна у супутниковому мовленні і в цьому легко переконатися у списку програм.

Професійне мультипрограмне дескремблювання BISS PRO

Якщо в транспортному потоці кілька програм з кодуванням БІСС, один модуль здатний одночасно обробляти відразу 8 програм, кожну своїм ключем. Така можливість використовується лише у професійному застосуванні. У професійних ресиверах, таких як CRT1081IRD-S2-IP, не потрібно на кожну програму ставити окремий модуль. Один Crypton BISS може замінити вісім модулів. У телевізорах ця можливість не використовується.

Інструкція по використанню

 1. Увійдіть до меню CI вашого телевізора або ресивера. Залежно від конкретної моделі меню може називатися інакше, наприклад: "Загальний інтерфейс", "Common Interface", "СА Інтерфейс", "CI Interface", "СА Модуль" "САМ" і т.д. Розташування меню також залежить від виробника телевізора та моделі. Читайте опис до телевізора.
 2. У меню CI виберіть пункт меню — «Crypton BISS».
 3. У меню "Crypton BISS" побачите наступні пункти меню:
  • «Key 1»
  • «Key 2»
  • «Key 3»
  • и т. д. до «Key 64»
 4. Увійдіть у меню «Key...», наприклад: «Key 1»
 5. У меню "Key..." побачите наступні пункти меню:
  • «Key»
  • «PID»
  • «Back»
 6. У меню «Key» введіть потрібний ключ. У пункті меню "PID" вводьте video PID програми - яку необхідно декодувати.
 7. Після введення даних натискаєте на «Back» і виходите з режиму редагування.

Приємного перегляду!