Система умовного доступу

CAS сервер Crypton

CAS сервер Crypton
Сервер системи умовного доступу Crypton, призначений для роботи у складі головних станцій спільно зі скремблери та управління іншим обладнанням.

CI/CAM модуль доступа Crypton

CI/CAM модуль доступа Crypton
Адресний модуль доступу до послуг платних телевізійних мереж для використання з цифровими телевізійними приймачами та приставками з Common Interface.

Смарт-карты SMART-card

Карта умовного доступу Crypton SMART-card
Абонентські контактні смарт-картки для перегляду програм.

CAM модуль BISS

CAM модуль BISS, CA-модуль доступа Crypton
Модуль доступу призначений для декодування системи умовного доступу з ключем BISS. Підтримує CI.

Купуйте для комплекту:

Скремблери

Скремблер COD912ASI

Скремблер COD912ASI Crypton
1-канальний DVB скремблер, призначений для роботи в цифрових широкомовних DVB та IPTV мережах.

4-канальний скремблер COD912IPE

4-канальний DVB скремблер COD912IPE Crypton
4-канальний DVB скремблер, призначений для роботи у складі головних станцій, що використовують DVB-over-IP технологію.

4-канальний скремблер с DVB-C модулятором CRT1041M-C-IP

DVB-C модулятор зі скремблером CRT1041M-C-IP Crypton
4-канальний IP DVB-C - модулятор цифрового сигналу кабельного телебачення з вбудованим скремблером CAS Crypton.

Система умовного доступу (CAS)

Компанія "Кріптон" пропонує для впровадження адресну систему умовного доступу (CAS) "Crypton" для цифрового ТБ. Система зареєстрована світовим консорціумом DVB Project та має ID 0x4347, відповідає ETR-289 (DVB Simulcrypt).

Для кодування зазначених у вхідному потоці програм використовується незворотний алгоритм, захищений для кожної програми оригінальним динамічним ключем, що на практиці унеможливлює несанкціонований перегляд телевізійних програм, що передаються в потоці. Ключ та дані про абонентів захищені високоефективними алгоритмами шифрування.

Можливе використання CAS Crypton для будь-якого способу доставки сигналу. Абонентська служба підтримує 16 мільйонів довільно адресованих CAM/CI модулів. Модулі умовного доступу реалізовані на SMART-карті останнього покоління, що дозволяє змінити версію системи швидко та без заміни ресивера та кодуючого обладнання.

CAS Crypton легко інтегрується в вже наявну у оператора або сторонню систему білінгу, яка може взаємодіяти з Системою управління абонентською службою CAS Crypton за допомогою передачі даних у встановленому форматі XML за FTP протоколом і запитом звітів за http.

Криптон пропонує на вибір CA модулі доступу, карти умовного доступу, BISS CAM модулі, а також CAS сервер Crypton для роботи в головних станціях спільно зі скремблерів та управління іншим обладнанням. Все обладнання в наявності, і ви можете купити його з доставкою по Україні та світу.