Головна станція для кабельного мовлення

Конструктивний вибір станції КТВ

Криптон пропонує повний набір власного виробництва для побудови головної станції цифрового кабельного телебачення. Криптон дотримується ідеології побудови головної ТБ станції з окремих пристроїв, що вбудовуються у стандартну стійку 19inch.

Модульна міні-станція, в якій окремі модулі вставляються в базовий блок (шасі), виграє лише в тому випадку, коли потрібні зовсім малі габарити. У всіх інших випадках краще окремі пристрої. Тоді Ви не обмежені ні в кількості одиниць обладнання, ні у складі, маєте більше свободи у виборі виробів різних виробників. У разі модифікації через якийсь час Вам не обов'язково буде викидати стару станцію. Частина обладнання матиме актуальні технічні характеристики.

Прийомна частина

Для того, щоб задовольнити потреби всіх клієнтів, а отже, заробити більше грошей і виграти у конкурентів, у кабельній мережі потрібна велика кількість каналів. Тоді абоненти зможуть підібрати програми на власний смак. За наявності контенту на супутниках можна говорити про програмну послугу кабельного оператора щонайменше 100 програм.

Спеціально для цього Кріптон розробив і пропонує восьми-вхідні супутникові приймачі та чотири-входові ефірні. Супутникові приймачі мають 8 приймальних модулів, дуже високий ступінь інтеграції і, якщо врахувати можливість вибору бажаних програм та ремультиплексування їх у декілька транспортних потоків, то таке рішення виявиться оптимальним для побудови головної станції Crypton.

Усього 2 приймачі дозволять недорого скласти 8 транспондерів зі 128 програмами. Спробуйте знайти більш конкурентне рішення! Врахуйте, що в багатьох кабельних мережах зараз понад 500 програм, і уявіть, як виглядатиме апаратна з такою кількістю ресиверів!

Модулятори

Сигнали з ресивера (а точніше з мультиплексора, вбудованого в ресивер) безпосередньо подаються на чотириканальний модулятор. Модулятори, знову ж таки з метою економії місця та ціни, виконані 4 шт. в одному корпусі на одній платформі. Два модулятори дадуть 8 несучих частот для восьми транспондерів, отриманих з 2-х ресиверів.

Цифрова головна станція готова! Із 4-х одиниць. Одна зв'язка ресивер — Модулятор дають чотири несучі, до 64 програм. Помножуєте в потрібну кількість разів, отримуєте необхідну конфігурацію. Елементарне масштабування! Щоб переконатися в економічній ефективності такого рішення, загляньте в прайс. Технічні характеристики — максимально можливі. Якщо модулятори з IP-інтерфейсом, то в них вже вбудована CAS Crypton і для організації платного телебачення потрібно купити ще CAS сервер Crypton.

Абонентське обладнання

Для абонентських приймачів — смарт-карты умовного доступу и CAM модулі.

Блок-схема головної станції кабельного ТБ

інтерфейс IP
Організація кабельного мовлення від компанії Crypton - Блок-схема головної станції - Головна станція для кабельного ТБ мовлення - інтерфейс IP

Станція складається з:

інтерфейс ASI
Організація кабельного мовлення від компанії Crypton - Блок-схема головної станції - Головна станція кабельного ТБ мовлен�ня - інтерфейс ASI

Станція складається з:

  • 8-канальний DVB-S/S2 ресивер з мультиплексором CRT1081IRD-S2-MX
  • 4-канальний DVB-C модулятор зі скремблером CRT1041M-C-IP