Обладнання

MPEG2 кодер зі скремблером COD882ASI

Є в наявності

Опис

MPEG2 кодер Crypton COD882ASI – це багатофункціональний сервер послуг платного цифрового телебачення. COD882ASI являє собою функціонально закінчений пристрій перетворення аналогових сигналів у цифровий MPEG2 багатопрограмний транспортний потік (MPTS), який, у разі необхідності, організації умовного доступу в мережі мовлення може бути скрембльований з організацією управління абонентами за допомогою вбудованої системи умовного доступу CAS Crypton. У пристрої передбачено механізм впровадження необхідної сервісної інформації, DVB EPG, NIT, TOT, TDT, службових повідомлень CAS Crypton. Сформований таким чином і готовий до мовлення потік видається у вигляді DVB ASI сигналів на DVB модулятор, IPTV стример або інший пристрій для подальшого розповсюдження в мережі мережі.

Пристрій має вихід ASI, призначений для роботи спільно з DVB модулятором. Система має 8 цифрових ТВ програм, які у вибірковому порядку можуть бути скрембльовані унікальними для кожної програми динамічними ключами. Система повідомлень користувача розрахована на підтримку до 16 мільйонів абонентів сумарно для всіх восьми каналів. Цей пристрій відповідає специфікації ETS-300468.

Управління режимами кожного з 8-ми MPEG-2 кодерів, абонентською службою СAS Crypton, завантаження даних сервісних таблиць та ін. Налаштування виконуються програмою DTV Master з інтегрованого пакету програм Crypton Software Suite. У пакет також входить набір утиліт формування NIT та EPG таблиць, автоматизації управління абонентською службою та ін.

Комунікаційним середовищем між сервером і комп'ютером, що управляє, є звичайна TCP/IP мережа (100 Base TX, кабель UTP5, роз'єм RJ45, активне мережеве обладнання). Обмеження на кількість пристроїв у мережі не накладаються.

Основне застосування COD881ASI знаходить у головних станціях кабельного телебачення, мережах IPTV, МИТРИС, MMDS и LMDS.

Можливості

 • Вісім аналогових входів. Відео та стерео звук для кожного з восьми каналів перетворюються на вісім DVB сумісних потоків (MPEG2 відео, MPEG1 Layer 2 звук). Кожен із цих потоків потім мультиплексується в один загальний потік DVB.
 • Набір бітових швидкостей для відео та звуку. Для кожного каналу є можливість встановити свою швидкість потоку. Гнучка настройка дозволяє більш ефективно використовувати частотний ресурс. Канали з переважно динамічним малюнком можуть бути налаштовані на високу швидкість потоку. Для каналів, де переважають статичні зображення, швидкість потоку може бути зменшена без істотної втрати якості.
 • Режим роботи зі змінною та постійною швидкістю потоку. Для будь-якого ТВ каналу можна вибрати режим роботи з постійною або змінною швидкістю відео потоку. Як правило, режим роботи зі змінною швидкістю потоку є більш ефективним, ніж з постійною швидкістю, особливо для програм з динамічним інформаційним змістом.
 • Відео фільтр. Відео фільтр (якщо включений) дозволяє ефективно пригнічувати високочастотну складову для аналогових сигналів із посередньою якістю, що у свою чергу дозволяє ще ефективніше використовувати частотний ресурс.
 • ТБ та радіо канали. Кожен канал може бути налаштований як ТВ канал (відео та стерео звук) або як радіо канал (тільки стерео звук).
 • Автономне переналаштування каналу. Експлуатація цього пристрою протягом тривалого часу потребує механізму швидкого усунення можливих неполадок. Будь-який з восьми MPEG енкодерів протягом короткого часу може бути перезавантажений і переналаштований відповідно до налаштувань даного каналу.
 • Вимкнення каналу за потреби. На час профілактичних робіт (або з інших причин) будь-який канал може бути відключений. Відключення каналу призводить до повного виключення потоку цього каналу з вихідного вихідного потоку і не впливає на інші канали.
 • DVB-сумісний скремблер. Скремблер є реалізацією Common Scrambler Algorithm, опис якого наведено у специфікації DVB-CAS ETR-289.
 • DVB EPG. У пристрої передбачено механізм впровадження таблиць електронного телегіду згідно EN300468.
 • DVB NIT. Для організації в мережі служби автоматичного мережевого пошуку у пристрої передбачено механізм впровадження NIT таблиць.
 • TOT, TDT. Використання відповідних TOT та TDT таблиць дозволяє підтримувати службу мережного часу.
 • Цифровий вихід ASI. Сформований та готовий до мовлення MPEG2 MPTS потік видається на вихідний DVB ASI порт відповідно з EN50083-9
 • Сеть TCP/IP. З'єднання пристрою та керуючого комп'ютера оператора виконано через звичайне обладнання TCP/IP сетей.
 • Надійне ПЗ. Пакет програмного забезпечення “Crypton Software Suite” дозволяє виконувати завдання управління та моніторингу стану пристроїв у мережі в реальному часі.

Короткий опис основних блоків

 • MPEG-2 Encoder. Модуль MPEG2 кодера перетворює аналогові сигнали зображення та звуку на цифрові MPEG2 відео/аудіо потоки.
 • DVB Мультиплексор. Цифрові відео/аудіо потоки кожної з 8 програм мультиплексуються в один MPEG2 багатопрограмний транспортний потік.
 • DTV Скремблер.Скремблер є DVB-сумісним і відповідає специфікації DVB-CAS ETR-289. Він проводить вибіркове скремблювання цифрових сервісів.
 • DVB SI Injector.Генератор службової інформації виконує функцію впровадження основних сервісних таблиць багатопрограмного потоку, а також додаткових таблиць, що реалізують служби електронного телегіда (EPG), мережевого навігатора (NIT), системного часу (TOT/TDT).
 • CAS Crypton SMS Generator. Для організації умовного доступу до програм у пристрої передбачений SMS генератор системи умовного доступу CAS Crypton. Основним його завданням є впровадження в потік необхідних для декодування абонентським ресивером службових повідомлень та синхронізація системи умовного доступу.
 • SECURE MODULE. Секретний модуль забезпечує необхідний захист службової інформації CAS Crypton з метою запобігання несанкціонованому перегляду платних телевізійних програм.

Характеристики

Основне

Макс. швидкість вихідного потоку, Мбит/с
54
Управління пристроєм
100Мбит/с Ethernet, TCP/IP
Програмне забезпечення
Crypton Software Suite

Входи відео

Кількість входів
8
Тип сигналу
ПЦТС
Імпеданс входу
75 Ом
Тип роз'єму
BNC-type

Входы аудіо

Кількість входів
8
Тип сигналу
Стерео
Імпеданс входу
10 кОм
Тип роз'єму
RCA

Формат перетворення

Відео
MPEG2 Video MP@ML
Аудіо
MPEG1 Audio Layer 1/2

DVB-ASI вихід

Тип вихіду
Здвоєний DVB ASI
Специфікація
EN 50083-9
Імпеданс вихіду
75 Ом
Тип роз'єму
BNC-type

Технічні характеристики

Напруга живлення, В
90-260
Частота змінної напруги, Гц
50-60
Споживана потужність, Вт
Не більше 60

Габаритні розміри

Ширина, мм
485
Глибина, мм
406
Висота, мм
44