Обладнання

Скремблери COD912ASI, COD912MSL для організації платного ТБ

Є в наявності

Опис

Скремблери COD912ASI, COD912MSL - багатофункціональні сервери послуг цифрового телебачення та призначені для роботи в цифрових широкомовних DVB та IPTV мережах. Скремблер COD912MSL – це модифікація скремблера COD912ASI з QPSK модулятором на виході.

Можуть виконувати такі функції:

 • DVB скремблер та генератор службової інформації CAS Crypton;
 • EPG, NIT, TOT, TDT инжектор.
 • DVB-S модулятор (только COD912MSL)

Можливості

 • Редагування сервісної інформації. У пристрої передбачено стандартну для таких пристроїв функцію редагування сервісної інформації, що забезпечує додаткову гнучкість при формуванні нового багатопрограмного транспортного потоку.
 • ASI-інтерфейс. Транспортний потік від різних джерел (наприклад, IRD з використанням multiPID’ного СAM-модуля, DVB- мультиплексор и т.д.) надходить на ASI вхід пристрою. Максимальна кількість програм у вхідному MPEG2 багатопрограмному транспортному потоці не повинна перевищувати 32. Вони можуть бути оброблені відповідно до того чи іншого вирішуваного завдання. Для збереження у вихідному потоці якісних характеристик вхідного потоку пристрою передбачена корекція PCR, DTS і PTS.
 • Підтримка DVB NIT/EPG. COD912ASI може підтримувати DVB NIT, EPG, TOT, TDT за умови активації цієї опції в завантаженому програмному забезпеченні. Реалізована в цих пристроях підсистема NIT та EPG повністю відповідає DVB специфікації та може прийматися на будь-яких абонентських приймачах, що підтримують ці функції.
 • Тільки для COD912MSL пристрою: QPSK модулятор і ASI вихід. DVB ASI вихід відповідає специфікації EN50083-9. Крім DVB ASI виходу, пристрій має додатковий – DVB-S модулятора, який перебудовується в діапазоні 950-1750МГц або 1450-1950МГц (залежить від виконання модулятора). Для СOD912MSL є два режими роботи ASI виходу: "незалежний" (модулятор не використовується) і "синхронний" (ASI вихід працює спільно з модулятором). При цьому в незалежному режимі підтримуються всі стандартні режими роботи ASI: байтовий/пакетний, 188/204 байт. У синхронному режимі – лише "пакетний" "188/204 байт".
 • DVB скремблер CAS Crypton. DVB скремблер та генератор службової інформації CAS Crypton дозволяють використовувати COD912ASI для забезпечення умовного доступу в цифровій телевізійній мережі мовлення — ТБ шифрування. При цьому важливо відзначити високу надійність захисту інформації за рахунок автономності цієї служби в кожному окремому пристрої відповідно до вимог DVB-CAS. 24 програми можуть бути організовані у 8 груп кодування, кожна з яких має свій незалежний ключ скремблювання та список абонентів, яким дозволено перегляд у даний момент часу.
 • EPG инжектор. EPG інжектор дозволяє вводити до транспортного потоку додаткову мережну інформацію та електронну версію телегіда для 24 програм на 7 днів. Завантаження розкладу здійснюється з робочого місця оператора за допомогою комп'ютера через активне з'єднання TCP/IP.
 • Управління. Управління мережею пристроїв здійснюється з персонального комп'ютера оператора, на якому встановлено пакет програмного забезпечення «Crypton Software Suite» через активне TCP/IP з'єднання.
 • Перевантаження ПЗ. Для COD912ASI, COD912MSL передбачена можливість заміни програмного забезпечення. Завантаження нової версії програмного забезпечення здійснюється за допомогою відповідної функції програми «DTV Master» та попередньо отриманого коду програми та ліцензійного ключа.

Короткий опис основних блоків

 • ASI INPUT I/F. Як вхідний і вихідний інтерфейс передачі цифрового транспортного потоку пристрій використовує DVB ASI інтерфейс згідно з EN 50083-9. Підтримуються всі основні режими: байтовий/пакетний, 188/204 байт. ASI входи визначають режим джерела автоматично. ASI вихід може бути настроєний довільно.
 • DVB мультиплексор використовується у пристрої для забезпечення функцій впровадження додаткової сервісної інформації відповідно до EN 300468, а також, викликаного цим, зміни швидкості вихідного потоку.
 • DVB SCRAMBLER Скремблер, що використовується у пристрої, є DVB-сумісним і відповідає специфікації DVB-CAS ETR-289. Він здійснює вибіркове скремблювання цифрових телевізійних програм. Головна мета скремблювання – виключити несанкціонований перегляд телевізійних програм.
 • CAS CRYPTON SMS GENERATOR Генератор службової інформації системи умовного доступу CAS Crypton зі списків абонентів кожної групи кодування формує необхідні SMS повідомлення, необхідні абонентському приймачеві забезпечення авторизованого доступу до тих чи інших ресурсів цифрової телевізійної мережі. Усі 24 програми можуть бути організовані максимум 8 незалежних груп кодування, кожна з яких кодується своїм ключем і має свій список абонентів, яким дозволено перегляд у поточний момент часу.
 • DVB SI INJECTOR. Інжектор сервісної інформації призначений для впровадження транспортного потоку сервісних таблиць, таких як NIT, EIT(EPG), TOT и др.
 • Device control. Основне завдання модуля управління – забезпечення ефективного керування пристроєм з робочого місця оператора мережі мовлення із встановленим на ньому програмним забезпеченням “Crypton Software Suite”.
 • QPSK модулятор (только COD912MSL). Додатково до ASI-виходу, цей пристрій забезпечений ще й QPSK-модулятором, який перебудовується в діапазоні 950-1750 МГц або 1450-1950МГц (залежить від виконання модулятора). Для COD982MSL є два режими роботи ASI-виходу: «незалежний» (модулятор не використовується) та «синхронний» (ASI вихід працює спільно з модулятором). При цьому у «залежному режимі» підтримуються всі стандартні режими ASI.

Характеристики

Основне

Макс. кількість програм у вхідному потоці
32
Макс. швидкість вихідного потоку, Мбит/с
48
Управління пристроєм
100Мбит/с Ethernet, TCP/IP
Програмне забезпечення
Crypton Software Suite

DVB-ASI входи/вихіди

Кількість мультипрограмних входів
1
Спеціфікація
EN 50083-9
Імпеданс виходу
75 Ом
Тип роз'єму
BNC-type

Умовний доступ

Спосіб скремблювання
DVB-CAS
Система умовного доступу
CAS Crypton
Макс. кількість скрембованих програм
24
Макс. кількість груп кодування
8
Сервісна інформація, що підтримується
SDT, TOT,TDT, EIT, NIT
Специфікація
EN300468

Технічні характеристики

Напруга живлення, В
90-260
Частота змінної напруги, Гц
50-60
споживана потужність, Вт
Не более 40
Діапазон робочих температур, ℃
10-30

Габаритні розміри

Ширина, мм
485
Глибина, мм
406
Висота, мм
44