Обладнання

8-канальний скремблер з ремультиплексором COD982ASI

Є в наявності

Опис

Мультиплексор COD982ASI - це багатофункціональний восьмиходовий сервер послуг цифрового телебачення. Пристрій, головним чином, призначений для роботи в цифрових широкомовних DVB мережах і може виконувати такі функції:

 • DVB ремультиплексор
 • DVB скремблер та генератор службової інформації CAS Crypton
 • NIT, EPG інжектор

Надійне та зручне програмне забезпечення дозволяє вам швидко освоїти технологію цифрового телевізійного мовлення та побудувати свою мережу з урахуванням особливостей вашого бізнесу.

Можливості

 • Вісім ASI входів. Транспортний потік від різних джерел (наприклад, з професійних цифрових ресіверів з виходами ASI) надходить на ASI входи ремультиплексора. Кожен із восьми ASI входів підтримує до 32-х ТБ програм. Сумарно з усіх входів може бути відібрано до 24-х програм, які після мультиплексування надходять на вбудований DVB скремблер і далі на вихід пристрою. У пристрої реалізований механізм автоматичного визначення типу вхідного сигналу ASI.
 • Пріоритетне мультиплексування. Гнучка настройка пріоритетів програм дозволяє найефективніше використовувати частотний ресурс. Каналам з високою динамікою зображень та рейтингом може бути наданий високий пріоритет, що, у свою чергу, забезпечить їх проходження каналом з максимальною якістю.
 • Аналіз вхідного потоку. За допомогою програмного комплексу Crypton Software Suite кожен з 8-ми вхідних потоків може бути проаналізований на предмет визначення присутності в ньому тих чи інших сервісів і прихованих каналів передачі даних (тобто тих PID'ів, посилання на які відсутні в сервісних таблицях). Також можна здійснити підрахунок швидкості цих потоків. Крім цього, для кожного сервісу можна підрахувати середню бітову швидкість транспортного потоку за будь-який інтервал часу.
 • Аналізатор якості мультиплексування. Сучасне супутникове мовлення більшості цифрових телевізійних програм ведеться зі змінною швидкістю потоку, що дозволяє найефективніше використовувати пропускну спроможність дорогого супутникового каналу, але створює додаткові труднощі ремультиплексування цих програм кабельним оператором. Аналізатор якості мультиплексування дозволяє оцінити ступінь коректності сформованого нового багатопрограмного транспортного потоку шляхом збору статистики про перевищення допустимої швидкості користувача каналу передачі за обраний вами тимчасовий інтервал.
 • Редагування сервісної інформації. У пристрої передбачено стандартну для таких пристроїв функцію редагування сервісної інформації, що забезпечує додаткову гнучкість при формуванні нового багатопрограмного транспортного потоку.
 • Підтримка DVB NIT/EPG. Цей пристрій може підтримувати DVB NIT/EPG за умови активації цієї опції у завантаженому програмному забезпеченні. Реалізована в цьому пристрої підсистема NIT/EPG повністю відповідає специфікації DVB і може прийматися на будь-яких абонентських приймачах, що підтримують цю функцію. Розклад готується та зберігається у пристрій спеціальної утилітою “EPG Editor”, що входить до комплекту програмного забезпечення “Crypton Software Suite”.
 • DVB скремблер CAS Crypton дозволяє використовувати COD982ASI для забезпечення умовного доступу цифрової телевізійної мережі мовлення, тобто. для організації платного телебачення та обмеження доступу. При цьому важливо відзначити високу надійність системи за рахунок автономності цієї функції у кожному окремому пристрої у повній відповідності до вимог DVB-CAS.
 • Високопродуктивний 100 Мбіт/с TCP/IP порт. Призначений головним чином для високошвидкісної передачі абонентської, в режимі кодера CAS Crypton, інформації та NIT/EPG даних. У режимі IP інкапсулятора порт використовується передачі відео/аудіо потоків чи Інтернету.
 • До 24-х цифрових теле- та радіо-програм. Вхідний потік може складатися з 24 програм, які можуть бути оброблені відповідно до того чи іншого розв'язуваного завдання. Для збереження у вихідному потоці якісних характеристик вхідного потоку пристрою передбачена корекція PCR.
 • До 8 сервісних груп. 24 телевізійні програми, що надходять на вхід пристрою, можуть бути організовані в 8 сервінних груп кодування, кожна з яких має свій незалежний ключ скремблювання та список абонентів, яким дозволено перегляд у поточний момент часу.
 • ASI выход. Пристрій COD982ASI має тільки ASI вихід, що підтримує всі основні режими роботи DVB ASI: байтовий/пакетний, 188/204 відповідно до EN50083-9.
 • Управління. Керування всіма пристроями в мережі здійснюється з персонального комп'ютера оператора, на якому встановлено пакет програмного забезпечення “Crypton Software Suite” через активне TCP/IP з'єднання.
 • Перевантажуване ПЗ. Для COD982ASI передбачено процедуру заміни програмного забезпечення. Завантаження нової версії програмного забезпечення здійснюється за допомогою відповідної функції програми “DTV Master” та попередньо отриманого коду програми та ліцензійного ключа.

Короткий опис основних блоків

 • ASI INPUT I/F. Як вхідний і вихідний інтерфейс передачі цифрового транспортного потоку пристрій використовує DVB ASI інтерфейс згідно з EN 50083-9. Підтримуються всі основні режими: байтовий/пакетний, 188/204 байт. ASI входи визначають режим джерела автоматично. ASI вихід може бути настроєний довільно.
 • DVB MULTIPLEXER. На кожен вхід мультиплексора може бути подано до 32 попередньо сформованих цифрових програм (аудіо/відео/дані). З усіх максимум 256 програм (32 програми на кожен вхід, 8 входів) може бути відібрано максимум 24 програми, які надходитимуть на скремблєр і вихід пристрою. Система завдання пріоритетів дозволяє оптимально розподілити доступну смугу передачі. У цьому, як і в інших цифрових пристроях Компанії Криптон, передбачена можливість редагування сервісної інформації відповідно до EN 300468.
 • DVB SCRAMBLER. Скремблер, що використовується у пристрої, є DVB-сумісним і відповідає специфікації DVB-CAS ETR-289. Він здійснює вибіркове скремблювання цифрових телевізійних програм. Головна мета скремблювання – виключити несанкціонований перегляд телевізійних програм.
 • CAS CRYPTON SMS GENERATOR. Генератор службової інформації системи умовного доступу CAS Crypton зі списків абонентів кожної групи кодування формує необхідні SMS повідомлення, необхідні абонентському приймачеві забезпечення авторизованого доступу до тих чи інших ресурсів цифрової телевізійної мережі. Усі 24 програми можуть бути організовані максимум 8 незалежних груп кодування, кожна з яких кодується своїм ключем і має свій список абонентів, яким дозволено перегляд у поточний момент часу.
 • Device control. Основне завдання модуля керування – забезпечення ефективного керування пристроєм із робочого місця оператора мережі мовлення із встановленим на ньому програмним забезпеченням “Crypton Software Suite”. У режимах IPTV або IP to DVB інкапсуляції модуль керування здійснює безперервне TV мовлення в IP мережі або, навпаки, інкапсуляцію IP даних та передачу їх на DVB мультиплексор.

Характеристики

Основне

Макс. кількість програм у вхідному потоці
32/вход
Макс. швидкість вихідного потоку, Мбит/с
48
Макс. кількість мультиплексованих програм
24
Макс. кількість груп кодування
8
Управління пристроєм
100Мбит/с Ethernet, TCP/IP
Програмне забезпечення
Crypton Software Suite

DVB-ASI входи/вихіди

Кількість виходів
8
Специфікація
EN 50083-9
Імпеданс виходу
75 Ом
Тип роз'єму
BNC-type
Режим роботи
Packet, 188 byte
Максимальна швидкість вихідного потоку
213 Мбит/с

Технічні характеристики

Напруга живлення, В
90-260
Частота змінної напруги, Гц
50-60
Споживана потужність, Вт
Не більше 60
Діапазон робочих температур, ℃
10...30

Габаритні розміри

Ширина, мм
485
Глибина, мм
406
Висота, мм
44