Система умовного доступу
CAS "CryptOn"

Компанія "Кріптон" пропонує для впровадження адресну систему умовного доступу (CAS) "Crypton" для цифрового ТБ. Система зареєстрована світовим консорціумом DVB Project та має ID 0x4347. Скремблювання відповідає ETR-289 (DVB Simulcrypt). Можливе застосування будь-якого способу доставки сигналу.

Для кодування зазначених у вхідному потоці програм використовується незворотний алгоритм, захищений для кожної програми оригінальним динамічним ключем, що на практиці унеможливлює несанкціонований перегляд телевізійних програм, що передаються в потоці. Ключ і дані про абонентів захищені високоефективними алгоритмами шифрування, серед яких як стандартні, так і власної розробки.

Абонентська служба підтримує 16 мільйонів довільно адресованих CAM/CI модулів. Модулі умовного доступу реалізовані на SMART-карті останнього покоління, що дозволяє змінити версію системи швидко та без заміни ресивера та кодуючого обладнання.

Вам потрібна система умовного доступу?

Студійне обладнання

  1. Скремблери. Зазвичай їх дещо на одній головній станції, залежно від кількості програм мовлення. Скремблер здійснює зміну (скремблювання) потокового відео за протоколом CSA — Common Scrambling Algorithm із використанням оригінальних секретних ключів. Внаслідок цього виключається несанкціонований перегляд передач. Криптон випускає скремблер з різними вхідними інтерфейсами, різною кількістю каналів, інтегрованим в одному корпусі з різними модуляторами.
  2. CAS сервер Кріптон. Відповідно до ідеології Simulcrypt один CAS Server управляє роботою всіх скремблерів. Маючи інформацію про абонентів та їх стан підписок на перегляд каналів, він забезпечує скремблери службовою інформацією.
  3. Білінгова система — це система обліку абонентів та оплат. Зазвичай оператори телебачення використовують свою систему обліку із зручними можливостями оплати. У CAS сервері є вбудована система управління абонентами, але також передбачена взаємодія із зовнішньою білінговою системою.

Абонентське обладнання

Щоб переглянути програми, абонент повинен придбати у оператора телебачення SMART-карту Crypton або CAM модуль Crypton. Карта вставляється в ресивер — кабельний, супутниковий чи ефірний приймач. CAM модуль вставляється у CI інтерфейс (Common Interface) телевізора чи ресивера. CAM Crypton підходить до всіх відомих моделей телевізорів та ресиверів, які мають CI.

Криптон займає відкриту позицію щодо вбудовування CAS Crypton в абонентське обладнання — Майже всі виробники ресиверів у різних країнах мають досвід роботи з Криптоном і можуть поставити партію ресиверів. З виробниками ресіверів добре налагоджено зворотний зв'язок, постійно ведеться оновлення існуючого ряду виробів, випуск нових моделей, розширення можливостей.

Детальніше з обладнанням можна ознайомитись здесь.

Дескремблери CAS Crypton:

Дивитись все

CI/CAM модуль доступа Crypton

CI/CAM модуль доступу Crypton
Адресний модуль доступу до послуг платних ТБ мереж для використання з цифровими телевізійними приймачами та приставками с Common Interface.

Смарт-карти SMART-card

Картка умовного доступу Crypton SMART-card
Абонентські контактні смарт-картки для перегляду програм.