IP-QAM

Супутниковим операторам

Розвиток інтернету дуже підірвав бізнес супутниковому телебаченню. Відтік абонентів із супутникового ТБ в IPTV настільки суттєвий, що все частіше виникає питання про рентабельність супутника як транспорту передач.

Наше рішення дозволяє недоліки перетворити на переваги, а конкурентів — у союзники. Якщо зараз інтернет витіснив супутникове ТБ з великих міст, то з нашою приставкою IP-QAM той самий інтернет допоможе супутниковому ТБ увійти у великі міста через IP.

Достатньо однієї супутникової антени на все місто, потім сигнал в оригінальному кодуванні за допомогою інтернету доставляється будь-кому, хто бажає на модуль IP-QAM, з нього — на антенний вхід телевізора далі — на CI слот телевізора. Доставка Вашого сигналу всім бажаючим без зміни кодування вирішена! Вашої мети досягнуто! Можете отримувати гроші з абонентів! Тепер інтернет — Ваш помічник.

Будь-який мешканець великого міста стає вашим абонентом та передплатником, при цьому йому не потрібно встановлювати супутникову антену, що в місті — нерозв'язна проблема. При цьому інтернет-провайдери із задоволенням беруться за якісну доставку інтернету, оскільки ця послуга оплачується абонентами окремо.

Презентація "DTH-over-IP як форма взаємовигідного співробітництва" на семінарі міжнародної виставки "Телерадіо Ярмарок"
г. Київ 20.05.2016