IP-QAM

Інтернет провайдерам

Обладнання для інтерактивного телебачення під ключ

Ми пропонуємо найсучаснішу технологію перегляду телебачення — інтерактивне телебачення Ми не пропонуємо Вам стандартне телебачення та конкуренцію з кабельним телебаченням або місцевим провайдером IPTV.

Кабельне телебачення з появою недорогого широкосмугового інтернету майже не розвивається. Інтернет-телебачення та IPTV активно розвиваються, але даючи передачі у відкритому вигляді, вони зараз рубають гілку, на якій сидять. Тиражуючи контент, вони самі знецінюють товар, який планують продавати.

Наше обладнання уможливлює захищену доставку високоякісного контенту через інтернет. Наявність прайм контенту у Вашій мережі буде безперечною перевагою у конкурентній боротьбі.

Для провайдерів інтернету

Ваш заробіток — Доставка інтернету. Вам не потрібно купувати або красти телепередачі, отримувати ліцензії на ТБ мовлення і т.д. Дійсно, Ви — не мовник ТБ. Ви лише доставляєте інтернет. Доставляйте відкриті передачі відкритими, кодовані — кодованими. Але робіть свою роботу якісно, тоді люди зможуть купувати програми там, де їм хочеться. Вони повинні звертатися за програмами не до провайдера інтернету, а до власника програми, купувати IP-QAM та CAM-модулі, підписуватись на будь-які пакети програм у власників та отримувати задоволення від якісних програм. А провайдер інтернету може їм допомогти знайти програми в інтернеті та займатися покращенням якості доставки, зменшенням вхідного трафіку за рахунок використання CDN серверів, як ми пропонуємо свою розробку — IPTV видеосервер (Catch-up Server).

Доступ до інтернету під вашим контролем, отже, гроші Ви отримаєте. У вас повністю легальний бізнес, будь-який правовласник не тільки не вимагатиме грошей, а всіляко вітатиме ваш розвиток.

Так, на пострадянському просторі нині ринку платного телебачення немає. Але під час будівництва мережі не накладайте на неї жодних обмежень. Тоді її не доведеться перебудовувати...

Для збільшення кількості каналів Вам не потрібно витрачати жодної копійки! Почніть сьогодні.

Принагідно можете продавати CAM модулі, які мають попит і делегувати підписки на пакети програм, продавати приставки IP-QAM.

Для інтернет-провайдерів, які ще не організували мовлення IPTV

Ми пропонуємо починати з мовлення соцпакету та відкритих каналів. Для організації інтерактивного IPTV ми пропонуємо використовувати наш IPTV відеосервер (Catch-up сервер). Відразу ж, на першому етапі у вас є конкурентна перевага — Catch-Up TV (відкладений перегляд). Люди можуть дивитися ТБ після того, як воно пройшло у прямому ефірі, користуватися перемотуванням, паузою та іншими можливостями інтерактивного телебачення.