IP-QAM

Правовласникам, власникам контенту

Єдине, що від вас вимагається, - це дати якісний скрембльований сигнал в інтернет мережу і продавати CI+ CAM модулі та підписки на ваші програми. Не дозволяйте змінювати систему скремблювання на проміжних етапах доставки.

З приставкою IP-QAM всім кінцевим користувачам доступне використання модуля CI+. Можливо використовувати CDN сервери для забезпечення якості сигналу в регіонах (ми пропонуємо свою розробку — IPTV відеосервер (Catch-up Server)). Всі! Цього мінімуму достатньо, щоб усі бажаючі побачили ваші програми.

Ви не несете додаткових витрат! Транспортуванням сигналу абонентам Ви не займаєтесь. Цим із задоволенням займуться інші. Вам не потрібно піднімати сигнал на супутник, не потрібно виготовляти свої цифрові приставки, не потрібно писати програми для Смарт телевізорів.

При цьому Ваш контент у безпеці, ціна на нього не падає. Вирішує проблему наша приставка IP-QAM. Ваш бізнес захищений. Можете також організувати попутний бізнес — одночасно з модулями CAM продавати приставки IP-QAM.

Приставка IP-QAM - ідеальний засіб для припинення копіювання контенту

IP-QAM має захищену область у пам'яті програм. На відміну від звичайних телевізійних приставок та смарт телевізорів, клонування програми неможливе. Надійність авторизації краща, ніж у банківської картки.

Той, хто краде контент, не зможе перекласти відповідальність на будь-кого. Авторизоване з'єднання не складно позначити за сервера. Таким чином, усі викрадені програми в інтернеті будуть з підписом злодія і одразу вимикаються розривом з'єднання. А можна не одразу, а попередньо замінити трансляцію футболу на повідомлення: "Громадянин Піткін, прийдіть до суду".