Організація IPTV мовлення

Інтерактивне ТБ. Для середніх мереж 10 Gbps

Призначення

Рішення призначене для організації цифрового Live TV та VoD мовлення у невеликих та середніх готелях, невеликих готельних комплексах, а також у мережах невеликих провайдерів комплексних телекомунікаційних послуг (MSO). Мережа будується на основі двох пристроїв компанії Криптон та мережевих комутаторів середнього рівня. Масштабування може бути досягнуто пропорційним збільшенням кількості обладнання. Відеопотоки ведуть мовлення на клієнтські пристрої по http протоколу, що дозволяє використовувати в мережі як стаціонарні приставки або телевізори, так і мобільні пристрої.

Компоненти системи

Організація IPTV мовлення від компанії Crypton - блок-схема Інтерактивне ТБ - рішення для середніх мереж 10 Gbps Гбіт/с
  • Sat-IP Gate Way — це обладнання захоплення супутникових, ефірних чи кабельних телевізійних програм. Прикладом такого обладнання є цифрові супутникові та ефірні приймачі-декодери серії Crypton Compact HeadEnd, здатні мовити в IP мережу цифрові потоки вибраних програм, наприклад CRT1081IRD-S2-IP.
  • Crypton Catch-up TV Server (IPTV відеосервер) — это пристрій ззапису потоків цифрових телевізійних програм на дискові накопичувачі з організацією адресного http мовлення вибраних програм на обладнання користувача.
  • Crypton Catch-up TV Client — це крос платформна програма IPTV/VoD плеєра з розширеним інтерфейсом користувача, оптимізованим для пошуку і програвання записаних в архів телевізійних програм.

Характеристики

Кількість LNB, що підключаються до кожного приймача
8 x n (n — кількість приймачів)
Кількість CI слотів
8 x n (n — кількість приймачів)
Глибина ТБ архіву*
24 години
Кількість VoD програм на кожному сервері**
50(SD) или 15(HD)
Количество независимых пользователей***
2500(SD) або 800(HD)
нтерфейс передачі вихідних потоків
DVB-over-Http
Тип мовлення
Live, VoD
Інтерфейс керування пристроями Crypton
Web, SNMP
Доступне обладнання для клієнтів****
Windows/Linux PC client, Android IPTV player, MAG250/254

Примітки:

* - глибина ТБ архіву залежить від кількості Catch-up TV серверів (IPTV відеосерверів), ємності встановленого у кожен із них SSD масиву та кількості VoD програм.

** - кількість VoD програм залежить від кількості Catch-up TV серверів (IPTV відеосерверів), ємності встановленого у кожен із них SSD масиву та глибини ТВ архіву.

*** - кількість незалежних користувачів залежить від дозволу (SD/HD) та сумарної бітової швидкості одночасно мовних програм. **** Вказані пристрої адаптовані до Crypton Catch-up TV інфраструктури. Можливе використання IPTV плеєрів та пристроїв інших виробників.