Організація IPTV мовлення

Інтерактивне ТБ. Бюджетне рішення

Призначення

Рішення призначене для організації цифрового Live TV та VoD мовлення у невеликих та середніх готелях, а також у мережах колективного прийому супутникових та ефірних програм. Мережа будується на основі двох пристроїв компанії Криптон та кількох некерованих комутаторів. Масштабування може бути досягнуто пропорційним збільшенням кількості обладнання. Відео потоки віщаються на клієнтські пристрої за протоколом HTTP, що дозволяє використовувати в мережі як стаціонарні приставки або телевізори, так і мобільні пристрої.

Компоненти системи

Організація IPTV мовлення від компанії Crypton – блок-схема Інтерактивне ТБ – бюджетне рішення 1 Gbps Гбит/с
  • Sat-IP Gate Way — це обладнання захоплення супутникових, ефірних чи кабельних телевізійних програм. Прикладом такого обладнання є цифрові супутникові та ефірні приймачі-декодери серії Crypton Compact HeadEnd, здатні мовити в IP мережу цифрові потоки вибраних програм, наприклад CRT1081IRD-S2-IP.
  • Crypton Catch-up TV Server Lite (IPTV відеосервер Lite) — це програмно-апаратний комплекс, що забезпечує запис потоків цифрових телевізійних програм на дискові накопичувачі з організацією адресного http мовлення вибраних програм на обладнання користувача.
  • Crypton Catch-up TV Client — це крос платформна програма IPTV/VoD плеєра з розширеним інтерфейсом користувача, оптимізованим для пошуку і програвання записаних в архів телевізійних програм.

Характеристики

Кількість підключених LNB
8 x n (n — залежить від списку програм)
Кількість CI слотів
8 x n (n — залежить від списку програм)
Глибина ТБ архіва*
24 часа
Кількість IPTV програм
до 250
Кількість VoD програм на одном сервері**
128(SD) или 40(HD)
Кількість незалежних користувачів***
250(SD) или 80(HD)
Інтерфейс передачи вихідних потоків
DVB-over-Http
Тип мовлення
Live, VoD
Інтерфейс керування пристроями Crypton
Web, SNMP
Доступне клієнтське обладнання****
Windows/Linux PC client, Android IPTV player, MAG250/254

Примітки:

* - глибина ТБ архіву залежить від встановленого в систему HDD масиву і може бути збільшена при збільшенні його ємності або зменшенні кількості програм, що записуються.

** - кількість VoD програм залежить від ємності встановленого в систему HDD масиву та глибини ТВ архіву.

*** - кількість незалежних користувачів залежить від роздільної здатності (SD/HD) і сумарної бітової швидкості одночасно мовних програм.

**** - вказані пристрої, адаптовані до інфраструктури Crypton Catch-up TV. Можливе використання IPTV плеєрів та пристроїв інших виробників.