IPTV приставка IP-QAM

IP-QAM підключається до антенного входу телевізора замість HDMI — у цьому майбутнє IPTV!

  • Перший на світовому споживчому ринку конвертор із IPTV мережі в DVB
  • Єдиний спосіб застосувати CI+ для телебачення з IP
  • Найвищий рівень безпеки контенту
  • Найвища якість зображення на екрані
Приставка Crypton IP-QAM

Короткий опис

Приставка IP-QAM є мініатюрним модулятором DVB-C з входом IP. Вхідний транспортний потік, який вона отримує з Інтернету, вона перетворює на радіочастотний сигнал цифрового кабельного телебачення. Стандарт модуляції та параметри повністю відповідають стандарту цифрового кабельного телебачення.

Для максимальної сумісності з усіма телевізорами тип модуляції QAM-64 з частотою 62 МГц. Єдина особливість у тому, що передається лише одна програма.

Живлення на приставку +5В подається з роз'єму USB телевізора кабелем з комплекту поставки. Вихід приставки підключається до антенного входу телевізора, інтернет підключається кабелем зі стандартним роз'ємом. Для перегляду передач необхідно налаштувати телевізор на сигнал з приставки IP-QAM і налаштувати приставку на список адрес програм в інтернеті.

На відміну від звичайної приставки до телевізора, IP-QAM не формує свої зображення на екрані телевізора. Це означає, що звичного для комп'ютерів процесу завантаження не видно. Не буде жодних повідомлень, екранного меню. Приставка лише транслює передачі. Тому тільки після того, як Ви повністю налаштуєте весь ланцюжок прийому IP приставкою та прийому RF телевізором, Ви побачите передачу. На допомогу Вам при налаштуванні - web інтерфейс приставки. Налаштування потрібно зробити один раз при встановленні. При налаштуванні також налаштовується, які кнопки пульта дистанційного керування повинна сприймати приставка IP-QAM.

Перемикання програм відбувається не на телевізорі, а на приставці. Дві кнопки пульта перемикають вперед-назад програми в межах пакета програм і дві кнопки перемикають пакети програм.

За допомогою пульта дистанційного керування та чотирьох кнопок Ви отримуєте мінімальну функціональність, якої, втім, вистачає для повсякденного використання. Більше розширена функціональність IPTV — вибір програм, пауза, перемотування, мультискрин та ін. досягається за допомогою мобільного гаджета та описані в інструкції.

Нові можливості IPTV

Дивитись все

IPTV приставка IP-QAM дозволяє насолодитися всіма можливостями інтерактивного телебачення: керування з мобільного пристрою (Second Scren), перегляд на кількох пристроях (Multiscreen) і, звичайно, можливість ставити на паузу, перемотувати ТВ програму незалежно від часу.

Завдяки цьому ви зможете дивитися улюблені програми у будь-який час доби, навіть коли прямий ефір закінчився!