IP-QAM

Нові можливості IPTV

Нові можливості IPTV - IPTV приставка IP-QAM - Crypton.com.ua

CI+ в IP мережах

IP-QAM — перший у світі абонентський пристрій, який дозволяє використовувати CI+ в мережі IPTV.

Кріптон вирішує проблему використання CI+ модулів у телевізорах при прийомі сигналу з інтернет мережі дуже просто, з приставкою IP>QAM.

Саме цієї ланки не вистачало, щоб поєднати два великі досягнення сучасності - інтернет та DVB. Інтернет вміє доставляти контент, але ніяк не захищає від копіювання та тиражування. DVB технологія дескремблювання CI+ — єдине, чому можна довіряти авторські передачі.

Справді, все розставляється своїми логічними місцями. IP транспорт-найуніверсальніший і зручний, з можливістю контролю трафіку та управління доступом. Але IP-приставки до телевізора в принципі не можуть мати CI+ інтерфейсу.

Зате він є у всіх телевізорах, а щоб його використовувати, потрібно подати сигнал на антенний вхід. Втрати якості не відбудеться, оскільки цифровий сигнал. Здається дивним, але Smart TV сигнал з IP входу ніяк не можна пропустити через CI + слот. Немає мосту між IP та DVB.

Нові можливості IPTV - IPTV приставка IP-QAM - Crypton.com.ua

HD / UHD якість

Використання тільки приставки IP-QAM дозволяє повністю реалізувати потенціал 4K, 8K, HD/UHD телебачення.

IP-QAM реалізує максимально можливу якість будь-якого телевізора

Звичайна приставка ТБ обмежує якість на своєму рівні.

При покупці телевізора Ви звертаєте особливу увагу на технічні характеристики, дивіться огляди, читаєте відгуки покупців. Ви хочете від Вашого телевізора максимум можливостей. Але потім ви підключаєте до телевізора дешеву медіа-приставку.

Обробка сигналу відбувається у ній. Запити ринку на наднизьку ціну приставки виключають із неї навіть те, що не можна виключати — роз'єми, функціональність.

Для обробки сигналу використовується дуже неякісний китайський чіпсет і спрощені кодеки. Потужний процесор телевізора при цьому простоює. Найдорожчий телевізор використовується як монітор і відображає те, що дає йому найдешевша медіа приставка.

Думка про те, що цифровий сигнал пройде через звичайну медіа приставку без втрат — помилкова.

Втрати відбуваються при декодуванні стисненого відео та формуванні зображення з необхідною роздільною здатністю, динамікою, складними переходами та артефактами.

Користувачі приставки IP-QAM відразу відзначають дуже суттєве покращення якості зображення в порівнянні зі звичайною цифровою приставкою.

Приставка IP-QAM не обробляє сигнал, на телевізор надходить оригінальний цифровий сигнал, в якому не змінено жодного біта. Змінюється лише середовище передачі. У телевізорі він обробляється схемами, бюджет яких у десятки разів вищий, ніж у медіаприставок.

Використовуються ліцензійні патентовані технології, реалізуються всі дослідження та фірмові досягнення. І лише комплекс досягнень дозволяє реалізувати весь фірмовий потенціал телевізора.

Тож дайте телевізору показати себе та розкрити весь свій потенціал!

Навіщо купувати дорогий телевізор і не давати йому працювати на повну силу, підключаючи медіаприставку?

Протестовано роботу приставки IP-QAM із сигналом зі швидкістю потоку 37Мб/сек

— це вище стандарту для телебачення надвисокої якості (англ. Ultra High Definition Television, UHDTV)! І це теоретична межа для модуляції QAM64.

Для більшої швидкості потоку необхідно перейти на модуляцію QAM256. Для цього достатньо викласти на мережевий сервер іншу прошивку та всі приставки автоматично оновляться. Обмеження швидкості потоку приставках при цьому не виникає! При виборі QAM64 ми керувалися гарантованою наявністю демодулятора у всіх телевізорах.

Нарешті, два важливі зауваження

  1. Який би телевізор у вас не був, з ТВ приставкою Ви ніколи не побачите найякісніших та найцінніших передач, оскільки CI+ інтерфейс у приставках у принципі не можливий. Не сподівайтеся, що у відкритому вигляді, або навіть із якимось кодуванням, вам покажуть щось цінне.
  2. Чим крутіший ваш телевізор, тим більший розрив як з приставкою. ТБ 4К ULTRA HD з патентованим кодеком H.265 встигне зістаритися, перш ніж ви зможете купити ТВ приставку його рівня. Про низьку ціну не мрійте. Якщо Вам вдалося придбати диво, читайте пункт. 1
Нові можливості IPTV - IPTV приставка IP-QAM - Crypton.com.ua

Інтерактивне ТБ

Підтримка Catch-UP можливостей: вибір програм за часом, перемотування, пауза та інші функції. Дивіться улюблені передачі у будь-який зручний час!

IP-QAM підтримує режим керування телевізійним переглядом із мобільного (Second Screen) пристрою. Подібна взаємодія смартфона та телевізора дозволяє Вам насолодитися новим досвідом інтерактивного перегляду ТБ.

Канали, доступні в режимі відкладеного перегляду (Catch-Up), дозволяють запускати записані у відеоархів телевізійні програми з будь-якого часу, включати режим перемотування та ставити на паузу.

Нові можливості IPTV - IPTV приставка IP-QAM - Crypton.com.ua

Захист доступу

Захищена область пам'яті. На відміну від звичайних приставок та Смарт ТБ, клонування їхніх програм неможливе. Авторизація надійніша, ніж у банківських кредитних картках.

Захист доступу, захист контенту

Зібрати телевізори смарт в одну мережу, що працює за єдиними правилами, невдячне завдання. Налагодити авторизацію та встановити єдину структуру запитів на всіх смарт-телевізорах неможливо. З таких причин:

  • Занадто велика різноманітність телевізорів
  • Кожен виробник вважає себе законодавцем моди. Загального стандарту немає
  • Від розробки нового телевізора до появи його на прилавках минає щонайменше рік. Зміни у програмі затримуються
  • Мільйони телевізорів вже куплені
  • Рідкісний власник телевізора погодиться поміняти фірмову програму телевізора на програму невідомого походження через можливість перетворити телевізор на дорогу цеглу без гарантії
  • Ціна на Смарт не всім доступна

Тому для побудови мережі потрібно вибирати за основу інший варіант.

Звичайні медіа приставки також легко допрацьовуються програмно. Але програмне забезпечення ними легко клонується. Усі медіаприставки — конвеєрні клони.

А що у випадку з приставкою IP-QAM?

Вона має програмні модулі з відкритим кодом. Це означає, що правила роботи в мережі можуть легко розроблятися ентузіастами і застосовуватися в мережі. Будь-яка забаганка! Найприємніший з них - свої правила авторизації! Захист контенту може бути багаторівневим - від найпростішого до найнадійнішого. А в приставці IP-QAM є захищена область пам'яті, яка містить унікальний кодований номер.

Тому клонувати їх неможливо. Надійність авторизації краща, ніж у банківської картки.

Приставка IP-QAM — ідеальний засіб для припинення копіювання контенту

За рахунок надійної авторизації той, хто краде контент, не зможе перекласти відповідальність на будь-кого. Авторизоване з'єднання не складно позначити на стороні сервера.

Таким чином, усі викрадені програми в інтернеті будуть з підписом злодія і одразу вимикаються розривом з &#039 єднання. А можна не відразу, а попередньо замінити трансляцію футболу на повідомлення: "Громадянин Піткін, прийдіть до суду".

Нові можливості IPTV - IPTV приставка IP-QAM - Crypton.com.ua

Multiscreen

Використовуючи мобільні гаджети, Ви можете поставити на паузу перегляд програми на одному пристрої і продовжити його на іншому, будь то телевізор або смартфон.

Ви можете використовувати Multiscreen технологію для безперервного перегляду програм на всіх телевізорах та гаджетах у вашому будинку.

Якщо Ви знайшли цікаву передачу на смартфоні або планшеті та хотіли б продовжити дивитися на великому екрані телевізора, то з приставкою IP-QAM у Вас не буде жодних проблем. Вона призначена для цього.

Нові можливості IPTV - IPTV приставка IP-QAM - Crypton.com.ua

Вибір телевізора та пульта керування

З IP-QAM ви можете дивитися IPTV на будь-якому телевізорі, який приймає цифрове кабельне телебачення.

IP-QAM є мініатюрним модулятором DVB-C з входом IP. Для максимальної сумісності з усіма телевізорами тип модуляції QAM-64 з частотою 62 МГц. Єдина особливість у тому, що передається лише одна програма.

Приставка працює з будь-яким телевізором, здатним приймати цифрове кабельне телебачення. Налаштування ТВ приймача здійснюється відповідно до посібник користувача.

IP-QAM навчається працювати з будь-яким пультом. При налаштуванні Ви натискаєте кнопку пульта і приставка запам'ятовує код команди.

Нові можливості IPTV - IPTV приставка IP-QAM - Crypton.com.ua

Відкрите ПЗ

Вбудована сценарна мова програмування використовує відкритий API та розширює можливості адаптування пристрою в мережі провайдера.

Пристрій підтримує функцію автоматичного оновлення програмного забезпечення з сервера провайдера IPTV мережі або сайту виробника.

Нові можливості IPTV - IPTV приставка IP-QAM - Crypton.com.ua

Економія IP трафіку

IP-QAM живиться від USB роз'єму телевізора. Вимкнули телевізор — відключилося споживання з мережі Інтернет.

Звичайна телевізійна приставка продовжує передачу сигналу навіть на вимкнений телевізор. Якщо Ви дивилися записану передачу, вона продовжує вибиратися з дискової пам'яті. Якщо Ви дивилися платний контент, він продовжує споживатися.

З приставкою IP-QAM такого не буде — вона живиться від USB роз'єму телевізора.

Поки інтерактивне телебачення не дуже поширене, не всі розуміють масштаб проблеми. Об'єм послуги, що надається вимкненим телевізорам, може в кілька разів перевищувати обсяг послуг для людей. Це вже не дрібниця, а серйозна проблема!