IP стримери

8-канальний DVB-S/S2 ресивер - IP стример CRT1081IRD-S2-IP

>8-канальний DVB-S/S2 ресивер - IP стример CRT1081IRD-S2-IP Crypton
8-канальний професійний ресивер-декриптор для прийому супутникових сигналів.

4-канальний DVB-S/S2 ресивер - IP стример CRT1041IRD-S2-IP

4-канальний DVB-S/S2 ресивер - IP стример CRT1041IRD-S2-IP Crypton
Полегшена 4-х канальна версія. Функціонал повністю аналогічний 8-канальної моделі, крім кількості DVB-S/S2 ресиверів, ASI та IP виходів.

Багатоканальний IP стример CRT1081MCR

Багатоканальний IP стример CRT1081MCR Crypton
Високопродуктивний багатоканальний IP стрімер. Призначений для організації послуги IPTV та ВТТ в інтернет мережах.

4-канальний DVB-C/T/T2 ресивер - IP стример CRT1041IRD-T2-IP

4-ка�нальний професійний DVB-C/T/T2 ресивер Crypton
4-канальний професійний мультистандартний ресивер для прийому ефірних та кабельних сигналів.

IP стримеры

IP стример Криптон — обладнання, призначене для організації інтерактивного ТБ, яке є номером один для IPTV або ОТТ телемовлення. Принцип роботи наступний: ресивер приймає телевізійний контент у форматі DVB із різних джерел. Зазвичай джерелами є сигнали з прийомних антен — супутникові сигнали (модуляція DVB-S, DVB-S2), ефірні (DVB-T, DVB-T2) з кабелю — (модуляція DVB-C), немодульований сигнал із студії (вхід ASI). В IP стрімері сигнал перепакується в стандарт передачі через інтернет мережі і видається в мережу. Часто пристрій виконує додаткову обробку телевізійного сигналу — дескремблі­ро­вання.

Професійний IPTV streamer Crypton може видавати сигнали вихід у різних форматах. Multicast мовлення — форма широкомовлення, коли одне джерело передає відео контент необмежену кількість абонентів, не перевантажуючи мережу. У цьому випадку сигнал постійно присутній на виході стрімера і ним можуть користуватися всі, кому доступна ця адреса. Купивши у Криптона один стрімер і навіть маючи обмежені можливості мережі, Ви можете організувати багатоканальне IPTV мовлення на велику кількість абонентів. Великий ефект за мінімальних витрат, ідеальний варіант для невеликої бюджетної мережі.

Інший формат передачі — unicast — передача пакетів з одного джерела до однієї IP-адреси призначення, єдиного адресата. Обмежує доступ, спрощує адміністрування мережі.

Також IPTV стримери Crypton підтримують видачу сигналу у форматі багатопрограмного потоку (MPTS) та окремих потоків (SPTS). MPTS часто використовується, коли потрібно передати без змін весь вміст супутникового транспондера. У цьому випадку загальна кількість програм на виході 8-канального приймача-стримера дорівнює кількості програм з восьми супутникових транспондерів і може досягати кількох сотень. У разі окремих потоків (SPTS) максимальна кількість програм у стримерів Кріптон становить 128.

Важлива відмінність IP стримерів Crypton — Стабільність роботи. На них не впливають ні перешкоди, ні радіовипромінювання, ні струми в антенних кабелях.

Криптон пропонує на вибір багатоканальні IP стримери з восьми- та чотириканальними приймачами-декодерами на будь-який вид вхідного сигналу для роботи у складі головної станції. Все обладнання в наявності, і ви можете купити його з доставкою по Україні та світу.