Професійні ресивери-декодери

8-канальний DVB-S/S2 ресивер - IP стрімер CRT1081IRD-S2-IP

>8-канальний DVB-S/S2 ресивер - IP стрімер CRT1081IRD-S2-IP Crypton
8-канальний професійний ресивер-декриптор для прийому супутникових сигналів.

8-канальний DVB-S/S2 ресивер з мультиплексором CRT1081IRD-S2-MX

8-канальний професійний DVB-S/S2 ресивер c мультиплексором CRT1081IRD-S2-MX Crypton
8-канальний професійний ресивер-декриптор для прийому супутникових сигналів із функцією ремультиплексування.

4-канальний DVB-S/S2 ресивер - IP стрімер CRT1041IRD-S2-IP

4-канальний DVB-S/S2 ресивер - IP стрімер CRT1041IRD-S2-IP Crypton
Полегшена 4-х канальна версія. Функціонал повністю аналогічний 8-канальної моделі, крім кількості DVB-S/S2 ресиверів, ASI та IP виходів.

4-канальний DVB-C/T/T2 ресивер - IP стрімер CRT1041IRD-T2-IP

4-канальний професійний DVB-C/T/T2 ресивер Crypton
4-канальний професійний мультистандартний ресивер для прийому ефірних та кабельних сигналів.

Професійні ресивери-декодери (IRD)

Професійний супутниковий ресивер-декодер є одним із пристроїв, з якого починається головна станція для ТБ мовлення, оскільки він отримує ТБ контент із різних джерел: із супутників, з ефірного та кабельного мовлення. Будучи приймачем сигналу для подальшої передачі в мережу, ресивер служить фундаментом якості.

Особливість приймачів від Криптона полягає в тому, що вони багатоканальні (мають кілька приймальних модулів в одному пристрої), за рахунок чого значно знижується вартість, зменшуються габарити, а зручність в управлінні виходить на новий рівень. З'являється можливість отримати готові мультиплекси потрібних програм з одного пристрою, що також дуже економно. Ресивери мають CI слоти для CAM модулів, які дозволяють дескремблювати кодовані програми, а також можуть виконувати функції IP стримерів.

8-канальний професійний ресивер є по суті вісьмома DVB-S2 ресиверами, що дозволяє прийняти сигнал із 8 різних джерел. Наявність 8 CI слотів дозволяє одночасне декодування скрембльованих сервісів. Залежно від конфігурації на виході можна використовувати DVB-ASI інтерфейси, які забезпечують поєднання з DVB модуляторами, скремблерами та іншими пристроями формування потоків цифрового телебачення.

За допомогою багатоканального професійного ресивера також можлива організація Multicast мовлення до 64 цифрових телевізійних програм або транспорт кожного прийнятого DVB-S2 приймачем транспондерів за допомогою Unicast передачі. У цьому випадку тюнери ТБ виконують функції IP стримерів.

Криптон пропонує на вибір восьми-, чотири- та двоканальні DVB-S/S2 приймачі декодери, 4-канальні DVB-C/T/T2 ресивери, а також моделі із вбудованими ремультиплексорами для роботи у складі головної станції DVB. Все обладнання в наявності, і ви можете купити його з доставкою по Україні та світу.