Модулятори

4-канальний скремблер з DVB-C модулятором CRT1041M-C-IP

DVB-C модулятор зі скремблером CRT1041M-C-IP Crypton
4-канальний IP DVB-C модулятор цифрового сигналу із вбудованим скремблером CAS Crypton. Призначений для обмеження доступу до кабельних мереж.

4-канальний DVB-C модулятор CRT1041M-C

DVB-C модулятор CRT1041M-C Crypton
4-канальний DVB-C модулятор цифрового сигналу кабельного телебачення, призначений для використання в кабельних, ММДС та SMATV мережах.

Модулятори

Модулятори ТБ сигналу перетворять цифровий сигнал на радіочастотний для поширення на великі відстані в кабелі (DVB-C модуляція) або ефірі (DVB-S/S2 модуляція, яка широко використовується в супутниковому телебаченні, МИТРІС, LVDS).

Наші модулятори мають високі експлуатаційні характеристики, пройшли перевірку часом, легко інтегруються в головну станцію Криптон та сумісні з широким спектром DVB обладнання сторонніх виробників.

Кріптон пропонує на вибір 4-канальний модулятор із входами стандарту DVB-ASI, а також 4-канальний DVB-CAS скремблєр із вбудованим DVB-C модулятором та входами, що підтримують DVB-over-IP інкапсуляцію, для роботи у складі класичних та IP DVB головних станцій кабельного телебачення Все обладнання є в наявності, і ви можете купити його з доставкою по Україні та світу.