Скремблери

4-канальний скремблер COD912IPE

4-канальний DVB скремблер COD912IPE Crypton
4-канальний DVB скремблер, призначений для роботи у складі головних станцій, що використовують DVB-over-IP технологію.

4-канальний скремблер COD912IPE-ASI

4-канальний DVB скремблер COD912IPE-ASI Crypton
4-канальний DVB скремблер з інтерфейсом ASI, призначений для роботи у складі головних станцій, що використовують DVB-over-IP технологію.

4-канальний скремблер з DVB-C модулятором CRT1041M-C-IP

DVB-C модулятор зі скремблером CRT1041M-C-IP Crypton
4-канальний IP DVB-C модулятор цифрового сигналу із вбудованим скремблером CAS Crypton. Призначений для обмеження доступу до кабельних мереж.

Скремблер COD912ASI

Скремблер COD912ASI Crypton
1-канальний DVB скремблер, призначений для роботи в цифрових широкомовних DVB та IPTV мережах.

Скремблер з модулятором COD912MSL

Скремблер з модулятором COD912MSL Crypton
1-канальний DVB скремблер із вбудованим DVB-S модулятором, призначений для роботи в цифрових широкомовних DVB та IPTV мережах.

CAS сервер Crypton

CAS сервер Crypton
Сервер системи умовного доступу Crypton, призначений для роботи у складі головних станцій спільно зі скремблери та управління іншим обладнанням.

8-канальний скремблер з ремультиплексором COD982ASI

Скремблер з ремультиплексором COD982ASI Crypton
8-канальний DVB ремульти­плексор, призначений для вибіркового ремультіплексії програм з подальшим скремблюванням.

8-канальний скремблер з ремультиплексором та модулятором COD982MSL

Скремблер з ремультиплексором та модулятором COD982MSL Crypton
8-канальний DVB мультиплексор з вбудованим DVB-S модулятором, призначений для вибіркового ремультіплексування програм.

Купуйте для комплекту:

CAS Crypton

CI/CAM модуль доступа Crypton

CI/CAM модуль доступу Crypton
Адресний модуль доступу до послуг платних ТБ мереж для використання з цифровими телевізійними приймачами та приставками з Common Interface.

Смарт-карти SMART-card

Карта умовного доступу Crypton SMART-card
Абонентські контактні смарт-картки для перегляду програм.

Cкремблеры

Скремблер — це пристрій для скремблювання (шифрації) цифрових відео та аудіо потоків на головній станції оператора цифрового телебачення. Завдяки скремблюванню забезпечується захист цифрового телевізійного потоку від несанкціонованого доступу. Застосування скремблера у складі системи умовного доступу (Conditional Access System) CAS Crypton дозволяє організувати платне телевізійне мовлення у супутникових, ефірних, кабельних та інтернет мережах.

Скремблери Crypton використовують стандартизований консорціумом DVB алгоритм CSA (Common Scrambling Algorithm — загальний алгоритм скремблювання), що дозволяє використовувати стандартизовані абонентські пристрої. Також використовується DVB Simulcrypt протокол, забезпечуючи передачу в одному транспортному потоці кількох окремих повідомлень (ЕСМ), які управляють правом доступу.

Скремблер робить DVB скремблювання як для ТВ каналу, так окремого елементарного потоку. Використовується для організації Pay TV — платне телебачення.

Криптон пропонує кілька основних моделей пристроїв для захисту контенту та шифрування ТБ, а саме: 4-канальні скремблери, що використовують DVB-over-IP технологію, 4-канальний скремблер із вбудованим DVB-C модулятором, 8-канальні скремблери з ремультиплексором, 1- скремблер цифрового ТБ, а також CAS сервер Crypton для управління обладнанням у складі головної станції DVB. Все обладнання в наявності, і ви можете купити його з доставкою по Україні та світу.