CAS

Смарт-карти SMART-card

Є в наявності

При замовленні від 2000 прим. поліграфія на картках може робитися за макетом замовника.

Опис

Для операторів телебачення Кріптон випускає абонентські контактні смарт-картки. Позиції контактів та інтерфейс обміну карток відповідають стандарту ISO-7816. Розмір: 85.5*54 мм, 0.86±0.04 мм. Для кожної телекомпанії генерується свій унікальний набір ключів, які вбудовуються в скремблері та в SMART-карти. Завдяки цьому смарт-картка "розуміє" лише "свою" телекомпанію.

Смарт-карта вставляється у картоприймач абонентського ресивера. Для перегляду програм абонентський ресивер, по-перше, повинен мати картоприймач, а по-друге, повинен мати відповідне програмне забезпечення. Програмне забезпечення — стандартне використання Common Scrambling Algorithm, але водночас унікальне з урахуванням специфіки системи скремблирования. Ця специфічна частина легко вбудовується в будь-який ресивер, але це має бути зроблено виробником ресіверів!

Криптон займає відкриту позицію щодо вбудовування CAS Crypton в абонентське обладнання - будь-якому виробнику будь-якого ресивера ми надамо необхідну технічну інформацію та надамо технічну підтримку. На сьогоднішній день практично всі виробники ресиверів мають досвід роботи з Криптоном і можуть поставити партію ресиверів.